Koniec demokracji w Niemczech. Media cztery dni milczały o masowej napaści seksualnej muzułmanów na kobiety

W trakcie zabawy sylwestrowej w Kolonii w Niemczech, mężczyźni pochodzenia arabskiego otaczali kordonem kobiety, zrywali z nich bieliznę, napastowali, a potem okradali. Wiadomo do tej pory o jednej zgwałconej ofierze, ale przypuszcza się, że było ich więcej.
Doniesienia na policję złożyło około 90 pokrzywdzonych kobiet, w tym 30 turystek z Japonii.
Dopiero po paru dniach “wolne” niemieckie media zaczęły informować o tym skandalu.
Tylko dzięki mediom społecznościowym wyszedł on na jaw. Wtedy okazało się, że w Hamburgu również doszło do masowej napaści seksualnej na kobiety.
W środę telewizja ZDF przyznała, że wiedziała o aferze, ale jak powiedział Elmar Theveßen, redaktor naczelny drugiego program ZDF, “wstrzymaliśmy tę informację”. Pojawiły się domysły, że na niewyemitowanie tej niepoprawnej politycznie wiadomości w głównym wydaniu programu informacyjnego telewizji ZDF, miał wpływ rząd federalny.
Setki Niemców wyszło we wtorek na ulicę w proteście przeciw przemocy seksualnej, która miała miejsce w sylwestrową noc. Żądano stanowczej reakcji Angeli Merkel i ukarania winnych.
W licznych komentarzach ocenzurowania informacji o masowym molestowaniu seksualnym podczas nocy sylwestrowej, mówi się, że nagonka w głównych niemieckich mediach na Polskę miała przykryć niepoprawną politycznie informację o barbarzyństwie imigrantów muzułmańskich, które stanowiłoby szokujące zestawienie z noworocznym orędziem Angeli Merkel nadanym, po raz pierwszy w telewizji ZDF, z napisami arabskimi. Kanclerz Niemiec, zaapelowała w nim między innymi, aby traktować imigrantów jako “szansę”. Były minister spraw wewnętrznych Niemiec, brak medialnych informacji o atakach na kobiety nazwał “kartelem milczenia”.
Screen Shot 2016-01-06 at 08.11.35