Kongres Kobiet w papierowych burkach! – z cyklu zza oceanu widać trzeźwiej

Autor: Jolanta Szaniawska

Po raz kolejny Kadrówka KK spłaca procenty za odniesiony w przeszłości sukces! Jak na zebraniu POP, obecność obowiązkowa, bo koleżanka patrzy i…No właśnie.

Są tam gwiazdy pióra, sceny, polityki …Dziś ich idolem szef KOD M. Kijowski znany jako ‘alimenciarz’ , co własną rodzinę i wierność dla niej ma za nic. I to się podoba, to jest ten szyk! Do tego kask i kucyk i red lether jacket …

Oj nie mogę! Co za emocje na sali, poruszenie…

Oj , aby tak choć raz jeszcze jakiś men zabrał na motor, do lasku, gdzie kocyk i jabol…i fiki miki.

Oj stare dobre czasy – pomyślały nasze papierowe Feministyczne Burki roniąc łzy spod obwisłych powiek.

Tu się nie ma z czego śmiać. Życie Kadrówek z Kongresu Kobiet nie jest łatwe. One robią w mediach za gwiazdy! Ile botoksu, ile masaży, ile jeszcze kremów cud muszą na siebie włożyć, aby przeżyć do jutra, by nie straszyć widzów z okien smartphone’s. .To, niczym ‘wojna o pokój’ gdzie zbrojnym ramieniem Burek z KK jest …skalpel.

Viva Archemides! Eureka! Od dziś Kadrowki KK z mediami będą rozmawiać poprzez okno papierowej torby! I tylko – to rozkaz a rozkaz idzie z góry.

Co za WOLNOŚĆ ! Papierowe Burki wszystkich krajów łączcie się! Nie damy naszych twarzy na żer męskich szowinistów!

Ale, ale za rok będzie kolejny Kongres. Mam pomysł dla Feministycznych Burek – żelazne pasy cnoty! Oczywiście bez kluczy, nie będą tu potrzebne.

Ad rem. Dzięki Bogu, że całego Narodu nie można kupić.

Jolanta Szaniawska

Polecam link – http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/292837-komedia-uczestniczki-kongresu-kobiet-zalozyly-na-glowy-papierowe-torby-zobacz-memy

Screen Shot 2016-05-16 at 13.57.40